YouTube’tan MP3, Film ve Video indirmek “Programsız”

Her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen ve en popüler video platformu YouTube‘tan bir mp3, film yada videoyu nasıl indirebileceğinizi konu aldık.

Bildiğiniz üzere YouTube’tan mp3, film ve video indirmek için çeşitli programlar, uygulamalar ve web siteleri mevcut. Ancak bir çoğu 20 dakikanın üzerinde video indirilmesine izin vermiyor ve indirmeleriniz için sınırlandırma uyguluyor.

YouTube‘ta bulunan bir videoyu hiç bir program kullanmadan basit bir şekilde mp3 ve mp4 gibi çeşitli formatlarda nasıl indirebileceğinizi aşağıda sizler için belirttik.

YouTube’tan Programsız MP3, Film ve Video Nasıl İndirilir?

  • İlk olarak tarayıcınızda indirmek istediğiniz müziği, filmi veya videoyu açın.
  • İndirmek istediğiniz video açıldığında tarayıcınızın adres çubuğunda “https://www.youtube.com/watch?v=8tIgN7eICn4” tarzında bir URL bulunuyor olacaktır.
  • Bu URL’de youtube yazınının başına “ss” eklemesi yapın.

Örnek:

İndirmek istediğiniz videonun URL’si; “https://www.youtube.com/watch?v=8tIgN7eICn4”

Videoyu indirmek için yapmanız gereken düzenleme; “https://www.ssyoutube.com/watch?v=8tIgN7eICn4″

  • Belirtmiş olduğumuz şekilde ekleme yaptıktan sonra “Enter” tuşuna basın. (Telefonunuzdan giriyorsanız “ileri” yazısına tıklayın.)
  • Bu aşamada SaveFrom sitesine yönlendirileceksiniz ve sizi indirmek istediğiniz videonun bulunduğu bir ekran karşılayacak.
  • Şimdi sayfadaki “SaveFrom.net Helper’ı yüklemeden bir video indirin” yazısına tıklayın.
  • Yazıya tıkladıktan sonra videoyu hangi formatta indirmek istediğinize dair bir kaç seçenek karşınıza çıkacaktır, hangi formatta indirmek istediğinizi seçtikten sonra “İndir” yazısına tıklayın.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde YouTube’tan istediğiniz müziği, filmi yada videoyu süresi ne kadar uzun olursa olsun hiç bir program indirmeden kolayca bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı