Vodafone “İnternet Hediyeli XL Tarifesi”

Bu tarifeye geçiş yapacak aboneler 30 gün boyunca yurtiçi her yöne görüşebilecekleri 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar.

Ayrıca tarifeye geçiş yapan abonelere özel hafta sonları cumartesi 00:59 ile pazar 23:59 saatleri arasında 90 dakikalık internet kullanımı hediye. Abonelere sunulan hafta sonu geçerli olan 90 dakika internet dakikası için üst limit 10 GB’tır.

İnternet Hediyeli XL Tarifesi’nin diğer bir avantajı ise tarifedeki aboneler aşağıda belirtmiş olduğumuz SMS aktivasyonunu uygulayarak 1 GB daha ek internet kullanım hakkı kazanabilirler.

İnternet Hediyeli XL Tarifesi’nin esaslarını aşağıda bulabilirsiniz.

 Operatör 
Vodafone Faturasız
 Kampanya 
İnternet Hediyeli XL Tarifesi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 SMS
6 GB internet
Hediye 1 GB internet
Hafta sonları geçerli 90 internet dakikası
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

35 TL

Mevcut Abone

Geçerli değildir.

 Katılım İçin; 
Abone alımına/geçişine kapatılmıştır
 Hediye 1 GB İnternet Aktivasyonu; 
1GB HEDIYE yazıp 7000’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
OZET yazıp 7000’e gönderin
 İptal İçin; 
Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz
 Kampanya Esasları 
 • İnternet Hediyeli XL Tarifesi’nden, numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak Vodafone’a geleli 30 günden az olan aboneler yararlanabilirler.
 • Tarife kapsamında aboneler her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB cepten internet kullanımına 35 TL ödeyerek sahip olurlar.
 • Tarifeye ek 1 GB daha internet kazanmak isteyen aboneler 1GB HEDIYE yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek hediye internete sahip olabilirler.
 • Abone tarife kullanımına devam ettiği sürece 12 ay boyunca her ay ek 1 GB internet hediyesi yenilenecektir.
 • Tarifedeki abonelere her hafta sonu cumartesi günü 00:59 ile pazar günü 23:59 saatleri arasında 90 dakika internet dakikası hediye edilmektedir.
 • Hediye edilen 90 internet dakikası abone tarifeyi kullandığı süre boyunca her ay yenilenmektedir.
 • Hediye internet dakikalarında 60 saniye içerisinde 100 KB’ın üzerinde internet kullanımı yapıldığı taktirde 1 internet dakikası eksilmektedir.
 • Hafta sonu hediye internet dakikasının aktif olabilmesi için abone tarifesindeki dakikalardan yada internetten en az bir kez kullanım yapmış olması gerekmektedir.
 • Aboneler tarife ile kazanacağı kullanım haklarını 30 gün içerisinde kullanmaları gerekir, 30 günün sonunda kullanılmayan haklar silinmektedir.
 • Abonenin hattında yeterli bakiye bulunması durumunda 30 günlük kullanım süresi sona erdiğinde tarife otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifede bulunan hiç bir içerik transfer edilemez.
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İnternet Hediyeli XL Tarifesi‘ne SMS yolu ile kayıt olunamıyor. Vodafone müşteri hizmetleri yada Vodafone bayiileri aracılığı ile tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı