Vodafone “İnternet Hediyeli M Tarifesi”

İnternet Hediyeli M Tarifesi’ne geçiş yapacak faturasız Vodafone aboneleri 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar.

Pakette bulunan 3 GB’a ek olarak ücretsiz 1 GB daha internete sahip olmak isteyen aboneler aşağıda belirtilen SMS aktivasyonunu uygulamalıdır.

Ayrıca tarifeye geçiş yapan abonelere özel hafta sonları cumartesi 00:59 ile pazar 23:59 saatleri arasında 90 dakikalık internet kullanımı hediye. Abonelere sunulan hafta sonu geçerli olan 90 dakika internet dakikası için üst limit 10 GB’tır.

İnternet Hediyeli M Tarifesi’nin detaylarını sayfanın aşağısında bulabilirsiniz.

 Operatör 
Vodafone Faturasız
 Kampanya 
İnternet Hediyeli M Tarifesi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 1000 SMS
3 GB internet
Hediye 1 GB internet
Hafta sonları geçerli 90 internet dakikası
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

23 TL

Mevcut Abone

Geçerli değildir.

 Katılım İçin; 
Abone alımına/geçişine kapatılmıştır
 Hediye 1 GB İnternet Aktivasyonu; 
1GB HEDIYE yazıp 7000’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
OZET yazıp 7000’e gönderin
 İptal İçin; 
Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz
 Kampanya Esasları 
 • İnternet Hediyeli M Tarifesi’ne son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni numara alarak Vodafone müşterisi olan aboneler yararlanabilmektedir.
 • Tarifeye geçiş yapan aboneler her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip oluyorlar.
 • Tarifeye ek 1 GB daha internet kazanmak isteyen aboneler 1GB HEDIYE yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek hediye internete sahip olabilirler.
 • Abone tarife kullanımına devam ettiği sürece 12 ay boyunca her ay ek 1 GB internet hediyesi yenilenecektir.
 • Tarifedeki abonelere her hafta sonu cumartesi günü 00:59 ile pazar günü 23:59 saatleri arasında 90 dakika internet dakikası hediye edilmektedir.
 • Hediye edilen 90 internet dakikası abone tarifeyi kullandığı süre boyunca her ay yenilenmektedir.
 • Hediye internet dakikalarında 60 saniye içerisinde 100 KB’ın üzerinde internet kullanımı yapıldığı taktirde 1 internet dakikası eksilmektedir.
 • Hafta sonu hediye internet dakikasının aktif olabilmesi için abone tarifesindeki dakikalardan yada internetten en az bir kez kullanım yapmış olması gerekmektedir.
 • Aboneler tarife ile kazanacağı kullanım haklarını 30 gün içerisinde kullanmaları gerekir, 30 günün sonunda kullanılmayan haklar silinmektedir.
 • Abonenin hattında yeterli bakiye bulunması durumunda 30 günlük kullanım süresi sona erdiğinde tarife otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifede bulunan hiç bir içerik transfer edilemez.
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Yeni bir Vodafone numarası alalı yada farklı bir operatördeki numaranızı Vodafone’a taşıyalı 30 günü geçmediyse müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone bayiine giderek İnternet Hediyeli M Tarifesi’ne geçiş yapabilirsiniz.

 1. Bende bu tarifeye geçiş yaptım. Bayii 23 tl yüklemeden önce +1 GB HEDIYE için 7000 e SMS atmamı söyledi sms için yeterli sms oluyormu tarifede

  1. Hediye 1 GB interneti almak için tarifeye geçiş yaptıktan sonra, 1GB HEDIYE yazıp 7000’e SMS göndermeniz gerekir. Aktivasyon SMS’leri için ücret kesilmemektedir.

  1. İnternet Hediyeli M Tarifesi‘ni Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya her hangi bir Vodafone bayiine giderek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Tarifenizi iptal etmediğiniz sürece İnternet Hediyeli M Tarifesi, tarife abonelik süresi boyunca yenilenmektedir. Vodafone online işlemlerden veya Vodafone yanımda uygulaması üzerinden tarifenizin aktif olup olmadığını kontrol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı