Vodafone Freezone “Kafama Göre 7 Tarifesi”

Kafama Göre 7 Tarifesi’ne geçiş yapan Vodafone Freezone’lu aboneler her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS ve 7 GB internet kullanım hakkına sahip oluyorlar.

Tarifeye geçiş yapan abonelere özel diğer avantajlar ise internetten yemeyen WhatsApp ve seçecekleri Instagram Paketi (Intagram), Gamer Video Paketi (Youtube, İzlesene, Playz) yada Müzik Paketi (Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen) seçeneklerinden birindeki uygulamada geçerli tarifedeki internet kadar  (7 GB) daha internet kazanırlar.

Vodafone’un tüm Freezone Tarifeleri’nde olduğu gibi Kafama Göre 7 Tarifesi’nde de yaş sınırı 7-26 arasıdır.

Kafama Göre 7 Tarifesi’nin detaylarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Vodafone Faturasız
 Kampanya 
Kafama Göre 7 Tarifesi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 100 SMS
7 GB internet
Belirtilen uygulamaların birinde geçerli 7 GB hediye internet
İnternetten yemeyen WhatsApp
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

39 TL

Mevcut Abone

Geçerli değildir.

 Katılım İçin; 
Abone alımına/geçişine kapatılmıştır
 Seçenekli uygulamalarda geçerli interneti almak için; 
Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden seçmek istediğiniz uygulama ile birlikte 7 GB interneti tanımlayabilirsiniz.
 Kalan Sorgulama İçin; 
Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz
 İptal İçin; 
Vodafone müşteri hizmetleri yada Vodafone bayiisine giderek iptal talebinde bulunabilirsiniz
 Kampanya Esasları 
 • Kafama Göre 7 Tarifesi’nden yararlanmak isteyen aboneler son 30 gün içerisinde yeni numara alarak yada numarasını taşıyarak Vodafone’lu olmalı ve 7-26 yaş aralığında olmalıdırlar.
 • Tarifeye geçiş yapan aboneler 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, 7 GB internet, internet kotasından yemeyen WhatsApp ve seçecekleri Instagram Paketi (Intagram), Gamer Video Paketi (Youtube, İzlesene, Playz) yada Müzik Paketi (Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen) seçeneklerinden birindeki uygulamada geçerli tarifedeki internet kadar  (7 GB) daha internet kazanırlar.
 • Aboneler tarifedeki 7 GB internetin yanı sıra seçecekleri uygulamada kullanabilecekleri 7 GB interneti hangi uygulama üzerinde kullanmak istediklerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden belirlemelidirler.
 • Tarifeye geçiş yapan abonelere özel seçecekleri uygulamada geçerli olan 7 GB internet tarife kullanımına devam edildiği sürece 6 ay boyunca her ay yenilenmektedir.
 • Aboneler tarife ile kazanacağı kullanım haklarını 30 gün içerisinde kullanmaları gerekir, 30 günün sonunda kullanılmayan haklar silinmektedir.
 • Abonenin hattında yeterli bakiye bulunması durumunda 30 günlük kullanım süresi sona erdiğinde tarife otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifede bulunan hiç bir içerik transfer edilemez.
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Selam hocam kafama göre 7 tarifesine geçtim ama ücretsiz kullanabileceğim sosyal medyayı nereden seçeceğiz uygulamada göremedim?

 2. Kafama göre 7 tarifesine geçtim fakat 7 gb gamer youtube vs. yi yanımda uygulamasından nasıl seçiyoruz bulamadım

 3. Kafama Göre 7 Tarifesi için nereye mesaj atıcaz mağazadakilerin bilgisi yok, direk geçer diyor para yükledik hemen parayı yemeye başladı ne geçmesi müşteri temsilcisine bağlanmak imkansız daha ne diyeyim. Allah rızası için bilen varsa bir zahmet nereye mesaj atacaz ne yazacaz mesaja Allah ım yaa

  1. Promosyon olmayan hiç bir tarife ve paket abonenin hattına otomatik olarak tanımlanmaz. Bayiide ki görevli sizi yanlış bilgilendirmiş olmalı. Kafama Göre 7 Tarifesi’ne geçiş SMS ile yapılamamaktadır, ancak müşteri hizmetleri veya Vodafone bayiilerinden yapılır. Müşteri hizmetlerine bağlanarak tarifeye geçiş yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz yada size kendisi tarifeye geçer diyen bayiiye giderek öyle olmadığını ve tarifeye geçiş yapabilmeniz için işlem yapmalarını isteyebilirsiniz.

 4. Ek paket olarak Instagram seçtim sonra ek paketim bitti, şuan normal verdikleri internet hakkım var ama Instagram a giremiyorum.

  1. Seçmiş olduğunuz ek paket haricinde tarifeniz ile sahip olduğunuz internet ile Instagram dahil olmak üzere dilediğiniz platform üzerinde kullanım yapabilirsiniz. Konu ile ilgili Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz, hesap detaylarınıza ulaşarak size yardımcı olacaklardır.

 5. Numaramı yeni taşıdım taşırken kafama göre 7 tarifesine geçmek istediğimi belirttim şuan numara taşıma gerçekleşti kafama göre 7 tarifesi şuan aktif mi yoksa kontör yükleyip herhangi bişey yapacak mıyım?

  1. Kafama Göre 7 Tarifesi şuan için geçişe kapalıdır, ancak numara taşıma işleminizi ve geçiş talebinizi oluşturduğunuz tarihi bilmediğimiz için bir şey söylememiz doğru olmaz. Vodafone yanımda uygulamasını indirip hesabınıza giriş yapın, tarife bölümünden Kafama Göre 7 Tarifesi’ne kayıtlı olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı