Vodafone Freezone “Kafama Göre 5 Tarifesi”

Kafama Göre 5 Tarifesi’ne geçiş yapan Vodafone’lular her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve 5 GB internet kullanım hakkına sahip oluyorlar.

Tarifeye geçiş yapan abonelere özel diğer avantajlar ise internetten yemeyen WhatsApp ve seçecekleri Instagram Paketi (Intagram), Gamer Video Paketi (Youtube, İzlesene, Playz) yada Müzik Paketi (Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen) seçeneklerinden birindeki uygulamada geçerli tarifedeki internet kadar  (5 GB) daha internet kazanırlar.

Diğer tüm Freezone Tarifeleri’nde olduğu gibi Kafama Göre 5 Tarifesi’nde de yaş sınırı 7-26 arasıdır.

Kafama Göre 5 Tarifesi’nin detaylarını aşağıda belirttik.

 Operatör 
Vodafone Faturasız
 Kampanya 
Kafama Göre 5 Tarifesi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 100 SMS
5 GB internet
Belirtilen uygulamaların birinde geçerli 5 GB hediye internet
İnternetten yemeyen WhatsApp
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

29 TL

Mevcut Abone

Geçerli değildir.

 Katılım İçin; 
Abone alımına/geçişine kapatılmıştır
 Seçenekli uygulamalarda geçerli interneti almak için; 
Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden seçmek istediğiniz uygulama ile birlikte 5 GB interneti tanımlayabilirsiniz.
 Kalan Sorgulama İçin; 
Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz
 İptal İçin; 
Vodafone müşteri hizmetleri yada Vodafone bayiisine giderek iptal talebinde bulunabilirsiniz
 Kampanya Esasları 
 • Kafama Göre 5 Tarifesi’nden son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak Vodafone’lu olan 7-26 yaş arası aboneler yararlanabilmektedir.
 • Tarifeye geçiş yapan aboneler 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS, 5 GB internet, internet kotasından yemeyen WhatsApp ve seçecekleri Instagram Paketi (Intagram), Gamer Video Paketi (Youtube, İzlesene, Playz) yada Müzik Paketi (Spotify, Karanaval, Power App, Fenomen) seçeneklerinden birindeki uygulamada geçerli tarifedeki internet kadar  (5 GB) daha internet kazanırlar.
 • Aboneler tarifedeki 5 GB internetin yanı sıra seçecekleri uygulamada kullanabilecekleri 5 GB interneti hangi uygulama üzerinde kullanmak istediklerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden belirlemelidirler.
 • Tarifeye geçiş yapan abonelere özel seçecekleri uygulamada geçerli olan 5 GB internet tarife kullanımına devam edildiği sürece 6 ay boyunca her ay yenilenmektedir.
 • Aboneler tarife ile kazanacağı kullanım haklarını 30 gün içerisinde kullanmaları gerekir, 30 günün sonunda kullanılmayan haklar silinmektedir.
 • Abonenin hattında yeterli bakiye bulunması durumunda 30 günlük kullanım süresi sona erdiğinde tarife otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifede bulunan hiç bir içerik transfer edilemez.
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Ben bu pakete geçtim ama Vodafone yanımda uygulamasından ek Inatagram paketini seçemiyorum nasıl seçebilirim.

  1. Vodafone yanımda uygulamasında hesabınızı açtıktan sonra tarifenize girdiğinizde seçenek karşınıza çıkacaktır, yada Vodafone müşteri hizmetlerini arayakta paket seçimini yapabilirsiniz.

  1. 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya size en yakın bir Vodafone bayiine giderek Kafama Göre 5 Tarifesi’ni iptal edebilirsiniz. Bu tarife için SMS ile iptal imkanı mevcut değildir.

  1. Kendi TC kimlik numaranız ile hattı sizin kullandığınıza dair tanımlama işlemi yaptıktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak TC tanımlama işlemini yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı