Türk Telekom’da Selfy’e Kayıt/Üye Olma İşlemi

Selfy Nedir?

Selfy, 7-25 yaş aralığında olan faturalı ve faturasız Türk Telekom abonelerine özel bir tarifedir.

Selfy Tarifesi’ne üye olmak isteyen aboneler hiç bir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde kayıt işlemini gerçekleştirebilirler.

Selfy’nin Avantajları

Selfy Tarifesi ile genç abonelerine hitap eden Türk Telekom bu tarifedeki abonelerine daha uygun fiyatlı kampanyalar sunmaktadır. Selfy’e özel paketler diğer tarifelerdeki paketlere göre daha ucuz ve daha fazla içeriğe sahip oluyor.

Ayrıca zaman zaman Selfy abonelerine özel çeşitli mecralarda indirim, hediye ve çeşitli fırsatlarda sunuluyor.

Selfy’e Kayıt/Üye Olma

 SMS ile Kayıt Olmak İçin; 
SELFY yazın 4545’e gönderin

 

 TC Kimlik Numarası ile Kayıt Olmak İçin; 
TC KİMLİK NUMARANIZI yazıp 4545’e gönderin

 

Abonenin hattı yaşı uygun olmayan ebeveyninin yada başka bir yakınının üzerine kayıtlıysa ve kendi yaşı 7-25 yaşları arasında ise yukarıda belirtmiş olduğumuz TC kimlik numarası tanımlama yolu ile Selfy’e kayıt olabilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Az önce Selfy e üye oldum ve şimdi Selfy paketlerine bakıcam bir tane satın alıcam ama 2 ay sonra yaşım 26 olcak. Yaşım 26 olunca paketim iptal mi olucak?

    1. Selfy‘e kayıt olduktan sonra yaşınız belirtilen yaş grubunun üzerine çıktığı taktirde satın aldığınız yani kullandığınız paketin abonelik süresi bitene kadar paketi kullanmaya devam edebilirsiniz. Paketin abonelik süresi, bir paketi bir abone en fazla kaç ay boyunca kullanabileceği süredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı