Türk Telekom “Selfy Turuncu Medium Paketi”

Sosyal medyada fazla vakit geçiren kişilerin en büyük sorunlarından biri paketlerindeki internet kotası oluyor. Selfy Turuncu Medium Paketi ile az ödeyerek daha fazla internete sahip olun, doyasıya sosyal medyada vakit geçirin.

Paketi satın alan aboneler her yöne görüşmelerde kullanabilecekleri 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 5 GB internet hakkı kazanırlar.

Selfy Turuncu Medium Paketi dahil olmak üzere tüm Selfy paketleri 7-25 yaş arası faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerlidir.

Paket hakkındaki gerekli bilgileri aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Selfy Turuncu Medium Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 5000 SMS
5 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

25 TL

Mevcut Abone

33 TL

 Katılım İçin; 
TURUNCU M yazın 4545’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN TURUNCU M yazıp 4545’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL TURUNCU M yazıp 4545’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Paketi satın almak isteyen abone 7-25 yaşları arasında ve Selfy’e kayıt olması gerekir.
  • Selfy Turuncu Medium Paketi’ni satın alan abone yurtiçi her yöne konuşabileceği 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 5 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadır.
  • Son 30 günde numara taşıma veya yeni numara alarak faturasız Türk Telekom abonesi olanlar 25 TL, 30 günden uzun süredir faturasız Türk Telekom abonesi olanlar ise 33 TL ödeyerek pakete sahip olabilirler.
  • Abone paket ile sahip olduğu içerikleri, paketi satın aldığın günden itibaren 30 gün boyunca kullanabilmektedir, 30 günlük kullanım süresi bittiğinde kullanılmayan içerikler silinmektedir.
  • Selfy Turuncu Medium Paketi istenildiği taktirde süre bitimini beklemeden ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı