Türk Telekom “Selfy Mor Medium Paketi”

Kampanyadan yeni müşterilerin yanı sıra mevcut müşterilerde yararlanabilmektedir. Gerekli bilgilendirmeyi aşağıda sizler için belirttik.

  • Paket dahilinde müşteriler 2 GB’ını 21:00 – 09:00 saatleri arasında olmak üzere toplamda 4 GB internet kullanım hakkı elde ederler. Pakete ek olarak 1 GB daha internet elde etmek isteyen müşteriler MOR HEDIYE yazıp 4545’e göndererek Selfy’nin Mor Hediye 1 GB kampanyasına katılmaları ve her ay 25 TL veya üzeri yükleme yapmaları gerekir.
 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Selfy Mor Medium Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 5000 SMS
4 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

23 TL

Mevcut Abone

29 TL

 Katılım İçin; 
MOR M yazın 4545’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN MOR M yazıp 4545’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL MOR M yazıp 4545’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Pakete kayıt işlemi müşteri hizmetleri yada yukarıda belirtmiş olduğumuz SMS yolu ile yapılmaktadır.
  • Paket ile birlikte sahip olunan içerikler kayıt tarihi itibari ile 30 gün boyunca kullanılabilmekte olup 30 günlük kullanım süresi sona erdiğinde kalan içerikler silinmektedir.
  • Selfy Mor Medium Paketi için satın alma sınırı bulunmamaktadır, müşteriler arzu ettikleri taktirde paket ay içerisinde birden fazla kez satın alabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 7-25 yaş aralığında yani Selfy’li olmak zorundadır.
  • Selfy Mor Small Paketi’ne kayıt olan müşteriler 30 gün boyunca geçerli yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS, 2 GB’ı 21:00 – 09:00 saatlerinde geçerli olmak üzere toplamda 4 GB internet kullanım hakkına sahip olmaktadır.
  • Paket ücreti son 30 günde numarasını taşıyarak veya yeni numara alarak Türk Telekom’lu olan müşteriler için 23 TL, 30 günden uzun süredir Türk Telekom’lu olan müşteriler için 29 TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı