Türk Telekom “Selfy Mor Large Paketi”

Paketi satın almak isteyen müşteriler 7-25 yaş aralığında olup Selfy’e kayıt olmalıdır. 7-25 aralığındaki yeni ve mevcut tüm faturasız Türk Telekom müşterileri Selfy Mor Large Paketi’nden faydalanabilmektedir. Kampanya hakkında gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Paket dahilinde müşteriler 3 GB’ını 21:00 – 09:00 saatleri arasında olmak üzere toplamda 6 GB internet kullanım hakkı elde ederler. Pakete ek olarak 1 GB daha internet elde etmek isteyen müşteriler MOR HEDIYE yazıp 4545’e göndererek Selfy’nin Mor Hediye 1 GB kampanyasına katılmaları ve her ay 25 TL veya üzeri yükleme yapmaları gerekir.
 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Selfy Mor Large Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 5000 SMS
6 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

27 TL

Mevcut Abone

32 TL

 Katılım İçin; 
MOR L yazın 4545’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN MOR L yazıp 4545’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL MOR L yazıp 4545’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Selfy Mor Large Paketi’ni satın almak isteyen müşteriler 7-25 yaş aralığında ve Selfy’e kayıt olmaları gerekmektedir.
  • Paket dahilinde müşteriye yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS, 3 GB’ı 21:00-09:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere toplamda 6 GB internet tanımlanmaktadır.
  • Yeni müşteriler (Numarasını taşıyalı veya yeni numara alalı 30 günü geçmemiş müşteriler) için paket ücreti 27 TL, 30 günden daha uzun süredir Türk Telekom müşterileri için 32 TL’dir.
  • Pakette bulunan her yöne içerikler yurtiçi yönlere geçerli olup tüm içeriklerin kullanım süresi 30 gündür. 30 günlük kullanım süresi bittiğinde müşterilerin kullanmadıkları içerikler silinir.
  • Selfy Mor Large Paketi’ne kayıtlı müşteriler isterlerse paket süresi bitmeden paketi tekrardan satın alarak yenileme işlemini gerçekleştirirler. Paket ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı