Türk Telekom “Selfy Google Play 5 GB Paketi”

Pakete Türk Telekom’un Selfy’li aboneleri kayıt olabilmektedir, Selfy’li olmak için ise abonenin yaşı 7-25 aralığında olmalıdır.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Selfy Google Play 5 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 5000 SMS
5 GB internet
5 TL Google Play kredisi
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

25 TL

Mevcut Abone

35 TL

 Katılım İçin; 
GOOGLE5GB yazın 4545’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN GOOGLE5GB yazıp 4545’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL GOOGLE5GB yazıp 4545’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Selfy Google Play 5 GB Paketi’ni satın almak isteyen aboneler 7-25 yaş aralığında ve Selfy’e kayıt olmaları gerekmektedir.
  • Pakete kayıt olan aboneler 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 750 dakika, 5000 SMS, 5 GB internet ve Google Play mağazasında geçerli 5 TL kredi kullanım hakkı kazanırlar.
  • Numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak Türk Telekom’lu olalı 30 günden fazla olmayan aboneler Selfy Google Play 5 GB Paketi için 25 TL, 30 günden uzun süredir Türk Telekom’lu olan aboneler ise 35 TL’dir.
  • Pakette bulunan her yöne içerikler yurtiçi yönlere geçerli olup tüm içeriklerin kullanım süresi 30 gündür. 30 günlük kullanım süresi bittiğinde müşterilerin kullanmadıkları içerikler silinir.
  • Selfy Google Play 5 GB Paketi’ne kayıtlı müşteriler isterlerse paket süresi bitmeden paketi tekrardan satın alarak yenileme işlemini gerçekleştirebilirler. Paket ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı