Türk Telekom “Parlak 5 GB Paketi”

Parlak 5 GB Paketi’ne sadece 28 TL ödeyerek 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz.

Paketi satın aldığınızda sahip olacağınız dakika, SMS ve GB haklarını yalnızca yurtiçi yönlerde kullanabilirsiniz. Diğer bir çok pakette olduğu üzere Parlak 5 GB Paketi’nin de kullanım süresi 30 gündür, 30 günlük kullanım süresi bittiğinde paketteki kalan içerikler silinmektedir.

Parlak 5 GB Paketi ay içerisinde bir çok kez satın alınabilmektedir, bu sayede paketinizdeki içerikler bittiğinde yada dilediğiniz zaman paketi tekrardan satın alarak paketinizin süresini ve paketinizdeki içerikleri yenileyebilirsiniz.

Kampanyanın katılım şartlarını ve diğer detaylarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Parlak 5 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 1000 SMS
5 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

28 TL

Mevcut Abone

Geçerli değildir

 Katılım İçin; 
PARLAK 5GB yazın 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN PARLAK 5GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL PARLAK 5GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Bu kampanyaya sadece son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni bir numara satın alarak Türk Telekom müşterisi olan faturasız hat kullanıcıları dahil olabilmektedir.
  • Aboneler Parlak 5 GB Paketi’ni satın aldıklarında hatlarına her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet hakkı tanımlanmaktadır.
  • Paketi satın almak isteyen aboneler ay için 28 TL ödeme yaparlar.
  • Paketteki tüm içerikler sadece yurtiçi yönlerde kullanılabilmektedir, yurtdışına yönelik yapılan kullanımlarda abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirme uygulanmaktadır.
  • Parlak 5 GB Paketi’nin kullanım süresi 30 gündür, 30 gün bittiğinde kullanılmayan içerikler silinir ve abonenin hattından en az paket ücreti kadar yani en az 28 TL bakiye bulunuyorsa paket kendiliğinden yenilenmektedir.
  • Parlak 5 GB Paketi ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir, paket süresi dolmadan tekrardan satın alındığında en son satın alınan tarihe takiben 30 gün boyunca geçerli olur.
  • Pakette bulunan dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Bu kampanya ile elde edilen tüm kullanım hakları sadece yurtiçi yönlerde kullanılabilmektedir.
  • Bu paket ile birlikte sahip olunan hiç bir içerik 3. şahıslara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı