Türk Telekom “Dönüşen 6 GB Paketi”

Pakete kayıt olan faturasız Türk Telekom aboneleri 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne aramalarda geçerli 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internete sahip olurlar.

Adından da anlaşıldığı üzere Dönüşen 6 GB Paketi’nde bulunan 1000 SMS hakkı 1 GB internete dönüştürülebiliyor.

Dönüşen 6 GB Paketi dahil olmak üzere diğer operatörlerde bulunmayan ve Türk Telekom’da bir çok kampanyada bulunan ay içerisinde birden çok kez satın alma imkanı sayesinde paket içeriği bittiğinde veya dilendiği zaman paketi tekrardan satın alarak yenileme işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüşen 6 GB Paketi’ni nasıl satın alabileceğinizi ve kampanyanın şartlarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Dönüşen 6 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 SMS
6 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

30 TL

Mevcut Abone

38 TL

 Katılım İçin; 
DONUSEN 6GB yazın 5555’e gönderin
 SMS Haklarını GB’a Dönüştürmek İçin; 
DONUSTUR yazıp 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN DONUSEN 6GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL DONUSEN 6GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Dönüşen 6 GB Paketi’ne kayıt olan aboneler her yöne aramalarda geçerli 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar.
  • DONUSTUR yazıp 5555’e SMS gönderen aboneler paket ile birlikte sahip oldukları 1000 SMS hakkını 1 GB internet hakkına dönüştürebilirler.
  • Dönüşen 6 GB Paketi, son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler için aylık 30 TL, mevcut aboneler için ise aylık 38 TL’dir.
  • Kampanya dahilinde aboneler paket ile birlikte sahip oldukları tüm içerin geçerlilik süresi 30 gün olup 30 günlük kullanım süresi sonunda kalan içerikler silinmektedir.
  • Dönüşen 6 GB Paketi’ne kayıtlı olan abonelerin paket süresi bittiği taktirde hattında yeterli bakiye bulunuyorsa paket yenileme işlemi otomatik olarak gerçekleşir.
  • Paket ihtiyaç duyulduğu taktirde süresinin dolmasını beklenmeden tekrardan satın alınabilmektedir, Dönüşen 6 GB Paketi ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.
  • Kampanya dahilinde sahip olunan içerikler üçüncü taraflara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı