Türk Telekom “Dönüşen 4 GB Paketi”

Paketi satın alan tüm aboneler her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS hakkı ve cepten 4 GB internet hakkına sahip oluyorlar.

Paketin dönüşüm özelliği sayesinde aboneler dilerlerse 1000 SMS hakkını internete dönüştürerek 1 GB daha internet hakkına sahip olurlar. SMS haklarını GB’a dönüştürebilmek için paket ile sahip olunan SMS haklarının kullanılmamış olması gerekir.

Türk Telekom’un bir çok paketinde olduğu gibi Dönüşen 4 GB Paketi’nde de ay içerisinde birden çok kez satın alma imkanı bulunuyor.

Dönüşen 4 GB Paketi’ni nasıl satın alabileceğinizi ve kampanyanın şartlarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Dönüşen 4 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 SMS
4 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

25 TL

Mevcut Abone

32 TL

 Katılım İçin; 
DONUSEN 4GB yazın 5555’e gönderin
 SMS Haklarını GB’a Dönüştürmek İçin; 
DONUSTUR yazıp 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN DONUSEN 4GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL DONUSEN 4GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Dönüşen 4 GB Paketi’ne kayıt olan aboneler her yöne aramalarda geçerli 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar.
  • DONUSTUR yazıp 5555’e SMS gönderen aboneler paket ile birlikte sahip oldukları 1000 SMS hakkını 1 GB internet hakkına dönüştürebilirler.
  • Dönüşen 4 GB Paketi, son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler için aylık 25 TL, mevcut aboneler için ise aylık 32 TL’dir.
  • Kampanya dahilinde aboneler paket ile birlikte sahip oldukları tüm içerin geçerlilik süresi 30 gün olup 30 günlük kullanım süresi sonunda kalan içerikler silinmektedir.
  • Dönüşen 4 GB Paketi’ne kayıtlı olan abonelerin paket süresi bittiği taktirde hattında yeterli bakiye bulunuyorsa paket yenileme işlemi otomatik olarak gerçekleşir.
  • Paket ihtiyaç duyulduğu taktirde süresinin dolmasını beklenmeden tekrardan satın alınabilmektedir, Dönüşen 4 GB Paketi ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.
  • Kampanya dahilinde sahip olunan içerikler üçüncü taraflara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı