Türk Telekom “Dönüşen 2 GB Paketi”

Dönüşüm Festivali’nin Dönüşen 2 GB Paketi’ne kayıt olan aboneler her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS hakkı ve 2 GB internet kullanımına sahip olurlar.

Paketin dönüşüm özelliği sayesinde aboneler dilerlerse 1000 SMS hakkını internete dönüştürerek 1 GB daha internet hakkına sahip olurlar. SMS haklarını GB’a dönüştürebilmek için paket ile sahip olunan SMS haklarının kullanılmamış olması gerekir.

Dönüşen 2 GB Paketi’nin dönüşüm özelliğinin yanı sıra paket süresinin dolması beklenmeden istenildiği zaman tekrardan satın alınarak yenilenebilir.

Dönüşen 2 GB Paketi’ni nasıl satın alabileceğinizi ve kampanyanın şartlarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Dönüşen 2 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 SMS
2 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

20 TL

Mevcut Abone

27 TL

 Katılım İçin; 
DONUSEN 2GB yazın 5555’e gönderin
 SMS Haklarını GB’a Dönüştürmek İçin; 
DONUSTUR yazıp 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN DONUSEN 2GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL DONUSEN 2GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Dönüşen 2 GB Paketi ile aboneler her yöne geçerli 1000 dakika, her yöne geçerli 1000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanım hakkı kazanırlar.
  • DONUSTUR yazıp 5555’e SMS gönderen aboneler paket ile birlikte sahip oldukları 1000 SMS hakkını 1 GB internet hakkına dönüştürebilirler.
  • Dönüşen 2 GB Paketi, son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak yada yeni numara satın alarak faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler için aylık 20 TL, mevcut aboneler için ise aylık 27 TL’dir.
  • Kampanya dahilinde aboneler paket ile birlikte sahip oldukları tüm içerin geçerlilik süresi 30 gün olup 30 günlük kullanım süresi sonunda kalan içerikler silinmektedir.
  • Dönüşen 2 GB Paketi’ne kayıtlı olan abonelerin paket süresi bittiği taktirde hattında yeterli bakiye bulunuyorsa paket yenileme işlemi otomatik olarak gerçekleşir.
  • Paket ihtiyaç duyulduğu taktirde süresinin dolmasını beklenmeden tekrardan satın alınabilmektedir, Dönüşen 2 GB Paketi ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmektedir.
  • Kampanya dahilinde sahip olunan içerikler üçüncü taraflara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı