Türk Telekom “Benzersiz 10 GB Paketi”

İnternette vakit geçirmeyi seven abonelere özel Benzersiz 10 GB Paketi’ni satın alan aboneler 30 gün boyunca her yöne konuşabilecekleri 750 dakika, 1000 SMS ve tam 10 GB internet kullanımına sahip oluyorlar.

Benzersiz 10 GB Paketi için yaş sınırı yada yeni abone olma şartı bulunmamaktadır, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri haricinde tüm bireysel faturasız Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Benzersiz 10 GB Paketi, Türk Telekom’un diğer bir çok kampanyasında olduğu gibi ay içerisinde bir den çok kez satın alınabilmektedir. Aboneler ihtiyaç duydukları taktirde paketi süresinin dolmasını beklemeden tekrardan satın alarak paketi yenileyebilirler.

Benzersiz 10 GB Paketi’nin detaylarını aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Benzersiz 10 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 750 dakika
Her yöne 1000 SMS
10 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

38 TL

Mevcut Abone

49 TL

 Katılım İçin; 
BENZERSIZ 10GB yazın 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN BENZERSIZ 10GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL BENZERSIZ 10GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Son 30 günde numarasını taşıyarak veya yeni numara satın alarak faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler Benzersiz 10 GB Paketi’ne 38 TL ödeyerek satın alabilirler, 30 günden daha uzun süredir Türk Telekom müşterisi olan aboneler ise 49 TL ödeyerek paketi satın alabilirler.
  • Paket ile birlikte abonelerin hattına her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkı tanımlanır.
  • Benzersiz 10 GB Paketi ile sahip olunan tüm içeriklerin geçerlilik süresi kayıt tarihinden itibaren 30 gündür, 30 günün sonunda kullanılmayan içerikler silinir.
  • Paket kullanım süresi sona erdiğinde abonenin hattında paket tutarı kadar bakiye bulunuyorsa paket otomatik olarak yenilenir.
  • İhtiyaç duyulduğu taktirde aboneler paketi ay içerisinde bir çok kez satın alabilirler.
  • Kampanya dahilinde sahip olunan içerikler üçüncü taraflara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı