Türk Telekom “Avantajlı 6 GB Paketi”

Faturasız Türk Telekom aboneleri için sunulan Avantajlı 6 GB Paketi’ni satın alacak aboneler her yöne geçerli 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet kazanırlar.

Paketi satın alacak aboneler sahip oldukları içerikleri 30 gün boyunca kullanabilirler.

Avantajlı 6 GB Paketi’nin diğer avantajlı yanı ise ay içerisinde birden çok kez satın alınabilmesidir. Aboneler paket süresinin bitmesini beklemeden istedikleri zaman paketi tekrardan satın alarak yenileme işlemini gerçekleştirebilirler.

Avantajlı 6 GB Paketi’ni aldığınızda sahip olacağınız kullanım haklarını ve gerekli şartları aşağıda sizler için belirttik.

 Operatör 
Türk Telekom Faturasız
 Kampanya 
Avantajlı 6 GB Paketi
 Kampanya İçeriği 
Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 SMS
6 GB internet
 Ücretlendirme 
Yeni Abone

35 TL

Mevcut Abone

39 TL

 Katılım İçin; 
AVANTAJLI6GB yazın 5555’e gönderin
 Kalan Sorgulama İçin; 
KALAN AVANTAJLI6GB yazıp 5555’e gönderin
 İptal İçin; 
IPTAL AVANTAJLI6GB yazıp 5555’e gönderin
 Kampanya Esasları 
  • Kampanya dahilinde paketi satın alan aboneler her yöne konuşabilecekleri 1000 dakika, her yöne mesajlaşabilecekleri 1000 SMS ve cepten kullanımlarda geçerli 6 GB internet hakkı kazanıyorlar.
  • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturasız Türk Telekom aboneleri Avantajlı 6 GB kampanyasından faydalanabilirler.
  • Yeni aboneler yani son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak veya yeni numara alarak faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler Avantajlı 6 GB Paketi’ne 35 TL ödeyerek sahip olurlar, 30 günden uzun süredir faturasız Türk Telekom müşterisi olan aboneler ise 39 TL öderler.
  • Pakette bulunan dakika, SMS ve internet hakları 30 gün boyunca geçerli olup 30 günlük kullanım süresi sonunda kullanılmayan içerikler silinmektedir.
  • Paketin 30 günlük kullanım süresi bittiğinde abonenin hattında en az paket ücreti kadar bakiye bulunuyorsa yenileme işlemi kendiliğinden gerçekleşir.
  • Avantajlı 6 GB Paketi’ni kullanan aboneler ihtiyaç duydukları taktirde paket süresinin dolmasını beklemeden istedikleri zaman paketi tekrardan satın alarak paketini anında yenileyebilirler.
  • Kampanya dahilinde sahip olunan içerikler üçüncü taraflara transfer edilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı